Telefon seniora z opaską alarmową

Home / Uncategorized / Telefon seniora z opaską alarmową
Telefon seniora z opaską alarmową

Dla aktywniejszych osób, które telefon mają zawsze przy sobie, proponujemy bezprzewodowy telefon zaopatrzony w wodoodporną opaskę z przyciskiem alarmowym. Zestaw jest poręczny, posiada duże przyciski i czytelny wyświetlacz telefonu. Jest to rozwiązanie tańsze, stąd warte zastanowienia. Wprawdzie nie zagwarantuje tak precyzyjnych rozmów z operatorem jak najlepszy na rynku przekaźnik NEAT (gwarantuje stałe i wysokiej jakości połączenie głosowe oraz brak ryzyka rozładowania urządzenia podczas interwencji), jednak dla wielu osób może stać się dobrym rozwiązaniem.

WAŻNE! W przypadku podłączenia podopiecznych na takim urządzeniu gwarantujemy tak samo wysoką jakość obsługi teleopiekunów, jeśli możliwy jest kontakt telefoniczny i do zdarzenia doszło w pobliżu miejsca zamieszkania. Centrum alarmowe nie odpowiada jednak za brak możliwości prowadzenia interwencji w momencie wyładowania telefonu (za ładowanie odpowiada podopieczny), czy braku możliwości dotarcia do aparatu telefonicznego poszkodowanego podopiecznego. Należy także zdawać sobie sprawę z tego, iż poza miejscem zamieszkania (gdzie nie ma możliwości szybkiej interwencji sieci pomocowej) realizacja pomocy jest ograniczona (Teleopiekunowie realizują procedurę alarmową, wzywają pogotowie lub osoby kontaktowe z sieci, jednak nie mogą odpowiadać za brak możliwości zlokalizowania podopiecznego i dotarcie wskazanych w procedurze osób do odległych miejsc).

Istnieje także możliwość podłączenia podopiecznych na własnych telefonach (wprowadzamy szybkie wybieranie numeru alarmowego i łączenie z naszym profesjonalnym Centrum alarmowym), jednak przy takich samych zastrzeżeniach.