Roman71 lat

Rozmowa z Panem Romanem była znacząco dłuższa. Jest to jeden z naszych bardziej towarzyskich podopiecznych. Zawsze niezwykle szarmancki obdarza każdą z opiekunek i opiekunów dobrym słowem. A dzięki niesłabnącemu humorowi – zawsze zostawia nas także w bardzo dobrym nastroju. Posłuchajcie najważniejszych części naszej rozmowy.

OPIEKANOVA: Jest Pan z nami od sierpnia 2018 r. Z jakiego powodu zgłosił się pan do nas?

Pan Roman: Cóż. Będąc już w kwiecie wieku myślałem o przyszłości. W końcu nie będę coraz młodszy tylko niestety coraz starszy. Muszę już myśleć o bezpieczeństwie.

Co zmieniło się dzięki wprowadzeniu naszych usług?

Śpię spokojnie. Nie boje się, że coś mnie zaskoczy. Przy sobie mam ten mały przycisk (Red: Guzik życia). W razie czego nawet w nocy wiem, że mogę go użyć.

Czy poleciłby Pan Teleopiekę innym seniorom?

Oczywiście, że bym polecił. To fantastyczne, że w każdej sytuacji można się do was zwrócić o pomoc. I to tylko naciskając ten guzik.

Co się Panu najbardziej podoba w Teleopiece?

Najbardziej podoba mi się to, że miłe panie teleopiekunki dzwonią do mnie i pytają jak się miewam? Bardzo to sympatyczne, zwłaszcza w moim wieku.

Czy kiedykolwiek potrzebował Pan naszej interwencji?

Do tej pory – odpukać – poza kurtuazyjnymi rozmowami i pytaniami o to, czy można mi w czymś pomóc  – nie. I daj Boże by przez najbliższe 100 lat taka sytuacja się utrzymywała dalej.

Tego Panu z całego serca życzę.

A innym seniorom radzę też pomyśleć o sobie i zabezpieczyć się teleopieką. Wiem, że niektórzy mają jakieś obawy, ale wg mnie to zupełnie niepotrzebne. Korzyści jest znacznie więcej. A zresztą –  jak się będą bali to w ostateczności mogą wyciągnąć wtyczkę z gniazdka i po zawodach. Ale tak na prawdę – teleopieka z Wami to jak POLISA. Każdy rozsądnie myslący człowiek powinien o niej pomyśleć bez względu na koszty.

Serdecznie Panu dziękuję.

Ja również dziękuję

Zadziałaj!

  • Czy twój senior wymaga coraz częstszej pomocy we własnym domu?
  • Czy zauważam spadek jej/jego samodzielności i aktywności życiowej?
  • Czy zdarzały się już pierwsze drobne wypadki, osłabnięcia, ataki, przy których szybkość interwencji jest znacząca dla życia lub zdrowia?
Zamów Teleopiekę

Dla naszych podopiecznych uruchomiliśmy komórkę medyczną – NZOZ OPIEKANOVA. Komórka medyczna prowadzi dla Państwa usługi medyczne, rehabilitacyjne i terapię psychologiczna.

Nr wpisu do rejestru podmiotów leczniczych: 000000228952.