Edward73 lata

Pana Edwarda poznaliśmy lata temu, kiedy starał się do wszystkich szkół podstawowych w regionie wprowadzić szachy. By rozwijać młodzież i dać im mądrą pasję. Teraz jest naszym podopiecznym, z czego się bardzo cieszymy.

OPIEKANOVA: Panie Edwardzie, dobrze Panu z nami?

Pan Edward: Oj tak. Mniej się martwię o zdrowie. I o życie. Wiem, że możecie mi pomóc w razie, jakby się coś stało.

Co może Pan powiedzieć o naszej usłudze?

To niesamowita inicjatywa. To właśnie było potrzebne seniorom. Często martwimy się o swoje zdrowie, boimy się co by było gdyby… A teraz przynajmniej jeden problem nieco się zmniejszył. I cieszę się, że te urządzenia są takie proste w obsłudze. Dużo lepsze niż sam telefon.

Czyli mówi Pan, że urządzenie nie przeraża?

Mnie mało co przeraża. Ale wiem, że wiele starszych osób boi się nowych technologii i wielu guzików. A tu wiadomo dokładnie co zrobić, gdzie nacisnąć. I zawsze guzik jest przy nas. Fantastycznie pomyślane.

A jak ocenia Pan nasz zespół opiekunów zdalnych?

Teleopiekunów? Zmieniłbym nazwę, bo najpierw się bałem, że to jakaś telemerketingowa sztuczka. Ale opiekunowie u Was są bardzo czujni i pomocni. Dbają o mnie. Szkoda tylko, że nie w każdym mieście macie też Centrum seniora. Bo to dobry dodatek dla nas seniorów. Można się spotkać z rówieśnikami.

Też o tym marzymy. Pewnie będziemy wszędzie tam, gdzie mamy wielu podopiecznych teleopieki. Także powolutku.

Zawsze mówię. Każdy ruch musi być przemyślany i niekoniecznie szybki. Wtedy wychodzą najlepsze pomysły. Życzę Wam, żebyście byli wszędzie w Polsce.

Oj, my też sobie tego życzymy:) Dziękujemy za rozmowę.

Ja Wam dziękuje za pomoc! Za to, że jesteście dla nas.

Zadziałaj!

  • Czy twój senior wymaga coraz częstszej pomocy we własnym domu?
  • Czy zauważam spadek jej/jego samodzielności i aktywności życiowej?
  • Czy zdarzały się już pierwsze drobne wypadki, osłabnięcia, ataki, przy których szybkość interwencji jest znacząca dla życia lub zdrowia?
Zamów Teleopiekę

Dla naszych podopiecznych uruchomiliśmy komórkę medyczną – NZOZ OPIEKANOVA. Komórka medyczna prowadzi dla Państwa usługi medyczne, rehabilitacyjne i terapię psychologiczna.

Nr wpisu do rejestru podmiotów leczniczych: 000000228952.