AKTUALNOŚCI

Home / AKTUALNOŚCI

ZAPYTANIA OFERTOWE

1 września 2020 r.

Informujemy, że wszystkie zapytania ofertowe dotyczące wyborów wykonawców do projektów "W OCHRONIE ŻYCIA I ZDROWIA" (tryb konkurencyjny) będą na bieżąco ogłaszane na stronach projektów - www.zaopiekowana.pl lub www.zaopiekowany.pl - prosimy wejść w odpowiedni projekt zgodnie z terenem jego działania.

NZOZ OPIEKANOVA

1 września 2020 r.

Jeszcze nie każdy wie, że od tego roku powołaliśmy komórkę medyczną i zostaliśmy wpisani do rejestru placówek leczniczych jako NZOZ OPIEKANOVA. W ramach komórki będziemy realizować konsultacje medyczne oraz poradnictwo psychologiczne. Oczywiście zdalne.

Nowe projekty!

1 września 2020 r.

JUŻ WYSTARTOWAŁY projekty "W OCHRONIE ŻYCIA I ZDROWIA" dla mieszkańców Rybnika, Jastrzębia-Zdroju, Żor, Wodzisławia, Raciborza i och powiatów oraz Częstochowy i Kłobucka i ich powiatów. W sumie w projektach weźmie udział minimum 600 seniorów 65+. Do usług teleopiekuńczych dołączyliśmy jeszcze usługi kardiologiczne, diabetologiczne, geriatryczne i poszerzone usługi psychologiczne. Więcej na stronie projektów: www.zaopiekowana.pl lub www.zaopiekowany.pl.

e-Centrum seniora SREBRNI

15 marca 2020 r.

W czasie pandemii z powodu koronawirusa wraz z Stowarzyszeniem EBI wprowadzilimśmy na facebooku specjalną grupę z zajęciami aktywizującymi dla Seniorów. e-Centrum jest realizowane w ramach projektu "SOS dla SENIORA". Nasi podopieczni mogą każdego dnia skorzystać z zajęć zdalnych takich jak np. joga dla seniora, zajęcia taneczne, warsztaty kreatywne, zajęcia kulinarne, wyzwania dzienne, łamigłówki i rozmowy ze specjalistami i animatorami. Zapraszamy!

Zmiana oferty

1 stycznia 2020 r.

Informujemy, że od drugiego kwartału 2020 roku zmieniona będzie oferta usług teleopiekuńczych prowadzonych przez naszą spółkę. Mamy nadzieję, że rozszerzona oferta będzie dla Państwa bardziej atrakcyjna, a także skorzystają Państwo z coraz większej liczby usług i artykułów przeznaczonych dla Seniorów. Poza dwoma wariantami teleopieki w naszej ofercie już niebawem zobaczą Państwo także cennik usług telemedycznych, opieki domowej, diagnozy medycznej w kierunku chorób neurodegeneracyjnych, a także dział artykułów pomocnych do aktywizacji i terapii seniorów (ćwiczenia, książki, gry rozwijające pamięć, materiały terapeutyczne, urządzenia do opieki nad seniorami z demencją).

Jest nas coraz więcej!

5 grudnia 2020 r.

Miło nam poinformować, że do naszego grona specjalistów dołączają w tym roku także opiekunki domowe. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych podopiecznych wprowadziliśmy (na razie na terenie Jastrzębia-Zdroju) usługę aktywizacji domowej i towarzyszenia. bardzo cieszymy się z tego, ze możemy dla Was się rozwijać i poszerzać zakres naszych prac. www.ebi.org.pl/teleopieka.

Rozstrzygnięcie konkursu

17 czerwca 2019 r.

Dnia 17.06.2019 r.  wyłoniliśmy dostawcę kart SIM wraz z usługą abonamentową dla uczestników/uczestniczek projektu 9.2.5 "SOS Klikając link można zobaczyć pełną treść ogłoszenia i rozstrzygnięcie.

Start nowego projektu

17 czerwca 2019 r.

Startujemy z projektem "SOS dla Seniora", który wesprze minimum 300 mieszkańców i mieszkanek Jastrzębia - Zdroju w wieku powyżej 60 lat usługą teleopieki oraz koordynowanymi przez nią usługami dodatkowymi prowadzącymi do aktywizacji uczestników. Więcej o projekcie na stronie www.ebi.org.pl/SOS.

Nie daj się zwieść!

9 sierpnia 2017 r.

Informujemy, że realizowane przez Opiekanova Sp. z o.o. w partnerstwie ze Stowarzyszeniem EBI Association projekty „Bezpiecznie we własnym domu” nie mają nic wspólnego z pojawiającymi się na rynku oszustami np. TeleOpieka24. Naszą wiarygodność i realizowane przez nas działania można potwierdzić w Urzędach Miast w Jastrzębiu-Zdroju i Częstochowie. Przy tej okazji informujemy, że pracownicy projektów przez cały okres jego trwania nie będą pobierali od podopiecznych żadnych opłat. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wiarygodności pracowników teleopieki można ją potwierdzić w biurze projektów pod numerem telefonu 32 47 06 077.